
0
0
Koszyk jest pusty
Realizuj zamówienie
Suma
0
-
Łódź zdalnie sterowana FT009


















Symbol: KX9029
245.70
Wysyłka w ciągu | 24h/48h |
Cena dostawy | 14.9 |
Dostępność | 24 szt. |
Waga | 1 kg |
Zapytaj o dostępność gdy mniej niż 5szt!
Zostaw telefon |
Motorówka Zdalnie Sterowana
Racing Boat / High Speed FT009
Niesamowita zabawa



Zwrotność i szybkość motorówki w pełni wykorzystamy na otwartej dużej przestrzeni wodnej. Bardzo łatwo się prowadzi i świetnie wygląda.


Doskonałe wykończenie!
Świetne osiągi

Opływowy kształt, szybki ślizg, mocna turbina klasy 540 i silny ster sprawiają, że łódź osiąga prędkość maksymalną, aż 30 km/h. Zaawansowana technologia

Motorówka została wykonana z wytrzymałych materiałów oraz metalowych elementów przeniesienia napędu.Nowoczesny system sterowania


Wrzuć motorówkę do wody i pociągnij za spust w kontrolerze, obróci się automatycznie i wystartuje do przodu jak rakieta! Cała konstrukcja motorówki jest odpowiednio wyważona, aby zawsze po wywrotce obracała się kadłubem w dół. Doskonała szczelność

Cała elektronika bezpiecznie ukryta w kokpicie łodzi. Wszystkie połączenia są zabezpieczone uszczelkami, aby do wnętrza nie dostała się woda.
Pełna kontrola

Kontroler sterowania motorówką jest w kształcie pistoletu, którym wygodnie steruje się łodzią.Dla bardziej doświadczonych zawodników kontroler ma wiele zaawansowanych ustawień, które wspomagają precyzję sterowania łódką.Samo sterowanie jest bardzo proste. Dlatego ten model można zdecydowanie polecić dzieciom.

Motorówka jest sterowana radiowo na częstotliwości 2.4 Ghz co daje daleki zasięg, aż do 150 m i pozwala na bezgraniczne przemierzanie akwenów.

Kontroler bardzo dobrze leży w dłoni i jest prosty w obsłudze:
1. Pociągając za spust kontrolera łódka zaczyna płynąć do przodu.2. Odpychając od Siebie spust łódka płynie do tyłu.3. Kółko po prawej stronie kontrolera służy do skręcania łódką.
Zadokuj łódź


Dodatkowo oprócz motorówki i pilota do sterowania dołączone są:- wytrzymały akumulator 7,4 V , pojemność1500 mAh,- ładowarka,- podstawka dokująca,- zapasowa śruba napędowa,
Czas dostawy | 24 |
Grupa rabatowa | B |
Objętość | 0.166 |